Hotell

Vanalinna südames Viru väravate kõrval asuv ajalooline Taanilinna Hotell paikneb muuseumite, kirikute, kunstigaleriide lähedusel ning hõrgute gurmee restoranide, moekaupluste ja menukate ööklubide elavas lähikonnas. Tänu sellele, et Tallinna kõige populaarsemad kohad on Teie lähedal, on Taanilinna Hotell ideaalseks peatumispaigaks nii huvi- kui ka ärireisijatele.

Sellel keskaegsel nooblil hoonel, mis oli rajatud linnamüüri kõrvale ja ehitatud rikaste kodanike elamuks, on säilinud muistsed sisemised detailid, puidust laetalad ja kiviseinad. Hoone juurde kuulub teisel korrusel asuv hubane avatud suveterrass. Aastal 2000 oli hoone põhjalikult renoveeritud ning juba 2001.aastal avati kaasaegsetele nõuetele vastav hotell, kus oli hoolikalt säilitatud endisaegne ilme.

Hotellis on taastatud unikaalne ja hubane ajalooline miljöö. Meie 20 tuba on maitsekalt dekoreeritud kvaliteetsete kangastega ja naturaalse puitpõrandaga, sisustatud eritellimusel valmistatud täispuitmööbliga.

Taanilinna Hotelli keskaegne arhitektuur ja kaasaegne varustus (s.h. tasuta WI-FI ja kaabel TV) on ühtlaselt kombineeritud. Vannitubades on soojustatud põrandad ja keskkonnasõbralikud ECO-Boutique tarvikud.

Hotelli esimesel korrusel asuvas restoranis pakutakse külalistele isuäratavaid ja hõrgutavaid hommikusööke. Vastuvõtu teenused on saadaval ööpäevaringi, pakkudes majakülalistele vajalikku informatsiooni. Meie klientidel on kasutada hotelli parkimisteenus eelbroneerimise alusel vabade kohtade olemasolul.

Taanilinna Hotell on 5 km kaugusel Tallinna lennujaamast, 2 km kaugusel sadamast, 1 km kaugusel Balti Jaamast, 150 m kaugusel Viru väljakust. Transfeeri teenus on saadaval eelbroneerimisel lisatasu eest.

Meie professionaalne ja sõbralik meeskond tervitab Teid Taanilinna Hotellis ja soovib palju mälestusväärseid elamusi!