Ruumid

Taanilinna Hotellis on pakkuda 20 unikaalselt eriplaneeringuga tuba, mis paiknevad kolmel korrusel: 3 standard ühekohalist (single room), 9 economy kahekohalist tuba (economy twin/double), 6 superior kahekohalist tuba (superior twin/double) ja 2 deluxe tuba. Kokku majutab hotell kuni 37 inimest, lisaks sellele on eelbroneerimisel saadaval lisavoodid ja lapsevoodid.

Meie hubased toad on dekoreeritud keskaegses stiilis, kasutatud on  kvaliteetseid kangaid, tubades on puitpõrandad ja eritellimusel valmistatud puitmööbel. Elegantsetes vannitubades on dušid (deluxe tubades on vann), juukseföönid, soojustatud põrandad ja keskkonnasõbralikud vannitoatarvikud ECO-Boutique. Kõik meie toad on mittesuitsetajatele.

Meie külalised kasutavad tasuta WI-FI kõikides hotellitubades ja kogu hotellis.

Hotelli sisseregistreerimine on alates 14:00 (2 p.m.) ja väljaregistreerimine on kuni 12:00 (12 p.m.). Hilisem väljaregistreerimine on võimalik kohtade olemasolul lisatasu eest.

Hotelli esimesel korrusel asuv restoran on avatud iga päev. Meie pakume külalistele rikkalikku a la carte hommikusööki tööpäeviti alates 7:00 kuni 10:00 ja nädalavahetusel alates 08:00 kuni 11:00.

Hotelli ees on 3 tasulist videovalvega parkimiskohta, neid saab eelnevalt broneerida lisatasu eest (15 EUR/ööpäev).. Juhul kui hotelli parkimiskoht on hõivatud, soovitame auto parkida hotelli lähedal asuvasse Europarklasse.

 

Toatüübid:

Ühekohaline Single tuba

Väike (11-12m2) tuba varustatud ühekohalise voodiga (90 -120 cm) mis asuvad 2. või 3.korrusel. Igas toas on dušš, föön, SAT-TV, telefon, WiFi internetiühendus.

 

 

Kahekohaline Economy tuba

Kahekohaline tuba ühe voodiga (160 cm) või kahe eraldi voodiga (2*90 cm). Economy toad on väiksemad kui Superior toad ning on erinevate planeeringutega. Mõned toad asuvad alumisel korrusel, mõned katusealusel korrusel. Kõikides tubades on naturaalne aknavalgus. Mitte kõik toad mahutavad lisavoodit.  Igas toas on dušš, föön, SAT-TV, telefon, WiFi internetiühendus.

 

 

Kahekohaline Superior tuba

Hubane kahekohaline tuba ühe suure voodiga (160 cm) või kahe eraldi voodiga (2*90 cm). Superior tubades on kohvi ja tee tegemise võimalus, hommikumantlid ja sussid. Enamustes tubades on lisavoodi paigalduse võimalus. Igas toas on dušš, föön, SAT-TV, telefon, WiFi internetiühendus.

 

Kahekohaline Deluxe tuba

Luksulik ja avar (25-28m2) kahekohaline tuba ühe laia voodiga (180 cm). Deluxe tubades on kohvi ja tee tegemise võimalus, hommikumantlid ja sussid. Deluxe tubades on lisavoodi paigalduse võimalus, on olemas eraldi sofa. Igas toas on vann, föön, SAT-TV, telefon, Wi-Fi internetiühendus.

 

 

 

Majutushinna sees on:

  • Hommikusöök   
  • Wi-FI
  • Käibemaks 9%
  • Alla 12-aastane laps elab täiskasvanuga samas toas tasuta. Lisavoodi paigaldamine ei ole võimalik kõikidesse tubadesse.
  • Tasuta imikuvoodi (eelneval kokkuleppel)
  • Sisseregistreerimine alates 14:00 ja väljaregistreerimine kuni 12:00